Nieuws

Meer recent nieuws

Selecties bekend seizoen 2021-2022

13mei

Selecties Fries Trainings Centrum Noord / Gewest Fryslân (FTC) 2021-2022

Development Team Gewest Fryslân Selectie Neo Senioren (DTF): Dames: Maud Lugters, Helga Drost, Femke Beuling, Esmé Stollenga, Sanneke de Neeling, Heren: Jur Veenje, Elwin Jongman, Mika van Essen, Hoofdtrainer / coach Henk Hospes, assistent-trainer / coach Arjen Wolters, Jan Ykema, Jesper Hospes.

FTC Gewest Fryslân / Langebaan A-Junioren en Neo Senioren: Silke Hijma, Julie van der Tempel, Lisan van der Linde, Marit Steunenberg, Sascha Anna Schenk, Naomi van der Werf, Sterre Jonkers, Sanne in 't Hof, Lotte van Beek, Heren: Michiel de Jong Mads Kuiken Jort Boomhouwer Stef Brandsen Jacco Efde Joep Kalverdijk Thijs Govers Joost van Dobbenburgh Technische Staf:​ Hoofdtrainer / coach Ian Steen - assistent-trainers / coaches Grietus Hilbrands, Jorn de Jager, Bart de Vries

FTC Gewest Fryslân / Langebaan B-Junioren en Neo Senioren: Dames: Tijn Borst, Donna Noor Gemser, Mayke Vriesinga, Marieke de Vries, Leia van der Tempel, Heren: Mats Bendijk, Johan Bouwhuis, Robert-Jan van Hardeveld, Sietse de Vries, Sil van der Veen, Mika Kolder, Jurjen Hiemstra, Technische Staf:​ Hoofdtrainer / coach Tim de Boom - assistent-trainer / coach Stefan de Vries, Andreas Wierda

FTC Gewest Fryslân / Langebaan C-Junioren: Dames:  Willleke Bouwhuis, Laura de Vries, Marika de Glee, Rianne van der Leij, Heren:  Niek Bijma, Floris van Hardeveld, Berend Lange, Ids van der Meulen, Rick Schuurmans, Colin Breed, Joop Sinnema, Milan Rietveld, Mats Westra, Technische Staf:​ Hoofdtrainer/coach Petra Hooijenga - assistent-trainer / coach Yvonne Nauta, Tom Kant 

FTC Gewest Fryslân / Shorttrack 2021-2022: Dames:  Sietske van der Meer Lotte Donderwinkel Sophie Nijboer Anna Marit Sybrandi Lena Scheepstra Sinne Brouwers  Ilse Tuinstra  Heren:  Tsjerk van der Meer Mathys Faber  Robin Metz Emiel Scheepstra Noah Liam van Riet Jurre Sybrandi Jesper Schmitz Rinze Koenen Glenn van der Veen Technische Staf: hoofdtrainer/coach Hilda Wijnja, trainer / coach: Leon Bloemhof - assistent-trainers: Siebren Tiemersma Mylan Elzink Steyn Land

FTC Gewest Fryslân / Kunstrijden: Jennifer Tammes, Sarai Stumpe, Lucinda  van der Meulen, Silke Middeldorp, Anna de Groot, Julia van Helmont, Hoofdtrainer / coach: Carla Hoving, assistent trainers: Sonja Hovinga Marije Plat

FTC Gewest Fryslân / Inline: Dames: Mayke Vriesinga *, Sophie Nijboer *, Kimberley de Lang, Marieke  de Vries *, Donna Noor Gemser *, Heren: Udo van Wier, Robin Metz *, Rick van den Akker, Bianca  van der Meer, Chris de Velde, Hoofdtrainer / coach:  Sander de Graaff 

KNSB Talent Teams Noord

KNSB Talent Team Noord / Langebaan Selectie Junioren: Dames:  Silvia de Vries, Jildou Schaaf, Jildou Hoekstra, Myrthe de Boer, Sanne Westra, Ramona Westerhuis, Heren:  Jasper Krommedijk, Sille Hut, Hidde Westra, Tim Prins, Rinse Bart de Glee, Klaas Meekma, Gert Wierda, Matthieu Hollaar, Kai Stephan in 't Veld, Kayo Vos, Technische Staf: Hoofdtrainer/coach Peter Kolder, assistent-trainer/coach Jack de Rijke, Andreas Wierda

KNSB Talent Team Noord / Fryslân Shorttrack: Dames:  Gioya Lancee, Anne Floor, Otter Esmee Roes, Femke de Boer, Suze Kingma, Marijn Wiersma, Michelle Velzeboer, Heren: Niels Kingma, Hugo Bosma, Hessel van Berkum, Brian van Riet, Jenning de Boo, Chris Brijder, Bas van der Valk, Niels Bergsma, Justus Klaster, Teun Boer, Technische Staf: Hoofdtrainer/coach Dave Versteeg - assistent-trainer/coach Leon Bloemhof 

KNSB Talent Team Noord / Gewest Fryslân Inlineskaten: Dames: Fleur Huls, Berber Vonk, Moniek Klijnstra, Dinly Koster, Maya de Jong, Lotte Veenstra, Sascha Schenk, Fleur Veen, Heren: Jenning de Boo, Matthieu Hollaar, Gijs Kamp, Kayo Vos, Hoofdtrainer/coach Valentina Berga-Belloni, assistent-trainer/coach Sander de Graaff  

* Beoefenen meerdere disciplines binnen het Gewest Fryslân

 

Terug naar het overzicht

Sponsoren / Partners / Suppliers