Bestuur

Info Gewest Fryslân: 

Het Gewest Fryslân kent een aantal besturen en technischecommissies die binnen de organisatie van de breedte-en topsport allemaal haar eigen verantwoordelijkheden en taken hebben.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Algemeen Bestuur Gewest Fryslân

Voorzitter: Peter de Jonge
Tel: 06-83674005 / 0513-651006
 
Secretaris: vacant
Tel: 
 
Penningmeester: Harm Nakken
Tel: 058-2673376 / 06-10967135
Functie Penningmeester is vacant Harm Nakken neemt in afwachting van een opvolger zolang de taken nog waar.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Stichting Topschaatsen Fryslân (STF)

Voorzitter: Jacob Reitsma
Tel.: 06-5584850
Mail: voorzitter.stf@gewestfryslan.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Topsportzaken planning & organisatie

Office managers:

Rianne Kuipers - Hospes 
Tel: 06-33922221
Mail: rianne@gewestfryslan.nl

Annet Middeldorp-Mulder
Tel.: 
06-52869852
Mail: annet@gewestfryslan.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Sponsorstichting Gewest Fryslân

Voorzitter: Bauke Jonkman
Tel.: 06-53708988
Mail: bauke@twirre.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger Baancommissie Thialf

Voorzitter: Roelof Bosma
Tel.: 06-55793160
Mail: voorzitter@bcthialf.nl

Secretaris: Siep Luinenburg
Tel.: 06-12050595
Mail: secretaris@bcthialf.nl

--------------------------------------------------------------------------------------------- 

Vertegenwoordiger Baancommissie 11stedenhal

Voorzitter: Douwe Hessel Brouwer
Tel.: 06-53423750
Mail: DHBrouwer@hotmail.com

Secretaris: Afke de Vries
Mail: secretaris@baancommissieelfstedenhal.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger FTC Lange- en kortebaan

Voorzitter: Sjoerd Meekma
Mail: meekma@xs4all.nl 

Secretaris: Carolina Hut
Mail: secretaris.lb@gewestfryslan.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger FTC Marathon

Voorzitter: Vacant

Secretaris: Douwe Boonstra
Tel: 06-42560097
Mail: dboonstr@kpnmail.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger FTC Kunstrijden

Voorzitter: Barbara Korringa
Tel.: 06-21212090
Mail: barbarakorringa@hotmail.com

Secretaris: deze functie is vacant
Mail: secretaris.kr@gewestfryslan.nl

PenningmeesterMonika Marsnerova
Mail: gewestfryslan.kr.penningmeester@gmail.com

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger FTC Inline-skaten
Voorzitter: Jan Vonk
Tel.: 06-53220121
Mail: j.vonk58@ziggo.nl

Secretaris: Albertha de Kroon
Tel.: 
Mail: 

Sponsoren / Partners / Suppliers