Nieuws

Meer recent nieuws

Succes FTC-inliners bij NK Inline

24aug

Drie dagen topsport tijdens het NK Inline-Skaten in Heerenveen en Wolvega resulteerde in mooie successen voor het team van FTC Inline Noord / Gewest Fryslân

Uitslagen NK Inline-Skaten Junioren A + Senioren

Senioren + Junioren A Heren Finale One Lap: v.l.n.r. Tom Mars #164 - Gijs Kamp #273 - Rick Schipper #59 - Remon Kwant #124  

Moniek Klijnstra

200 meter:

1) Moniek Klijnstra - Sintjohannesga, 2) Fleur Huls - Nijeveen

1) Rémon Kwant - Heerenveen, 2) Jelmar Hempenius - Burgum 3), Tom Mars - Houten, 4) Rick Schipper - Medemblik, 5) Glenn Nijenhuis - Heerde, 6) Gijs Kamp - Roden

1000 meter:

1) Manon Kamminga - Kampen, 2) Lianne van Loon - Gouda, 3) Berber Vonk - Appelscha, 4) Maya de Jong - Haulerwijk, 5) Lisan van der Linde - Wanneperveen, 6) Lotte Veenstra - Meppel, 7) Bente Kerkhoff - Oostwoud, 8) Fleur Veen - Heerenveen

1) Rick Schipper - Medemblik, 2) Kay Schipper - Medemblik, 3) Rémon Kwant - Heerenveen

Punten(afval)koers 500 meter:

1) Manon Kamminga - Kampen, 2) Bente Kerkhoff - Oostwoud, 3) Fleur Veen - Heerenveen, 4) Berber Vonk - Appelscha

1) Rick Schipper - Medemblik, 2) Kay Schipper - Medemblik, 3) Rémon Kwant - Heerenveen, 4) Gijs Kamp - Roden

Berber Vonk

Fleur Veen -Berber Vonk 

Afvalkoers:

1) Manon Kamminga - Kampen, 2) Berber Vonk - Appelscha, 3) Fleur Veen - Heerenveen

Aflossing one lap

Manon Kamminga - Lianne van Loon - Moniek Klijnstra - Maya de Jong - Fleur Huls - Lisan van der Linde - Loes Busser

Puntenkoers:

1) Manon Kamminga - Kampen, 2) Berber Vonk - Appelscha, 3) Bente Kerkhoff - Oostwoud, 4) Laura Qualm - Wassenaar,  5) Marijke Groenewoud - Hallum, 6) Maya de Jong - Haulerwijk

Gijs Kamp - Rémon Kwant - Fleur Huls 

Klassementen:

Fleur Huls en Gijs Kamp van FTC Noord Gewest Fryslân winnaars Sprint Klassement Baan/Weg 2020

Uitslag puntenkoers:

1) Manon Kamminga - Kampen, 2) Berber Vonk - Appelscha, 3) Bente Kerkhoff - Oostwoud

Aflossingteams NK ISK 2020:

1) KNSB Talent Team Noord Friesland: Berber Vonk - Moniek - Moniek Klijnstra - Fleur Veen - Maya de Jong

4) Gewest Friesland: Bianca van der Meer - Lotte Veenstra - Fleur Huls - Simone Veenstra

©foto's Martin de Jong

 

Terug naar het overzicht

Sponsoren / Partners / Suppliers