Bestuur

Bestuur

Bestuur baancommissie Thialf en 11stedenhal

Gewest Fryslân

Het Gewest Fryslân kent een aantal besturen en technische commissies die allemaal haar eigen verantwoordelijkheden en taken kent binnen de organisatie van de breedte- en topsport.
 

---------------------------------------------------------------------------------------------

Algemeen Bestuur Gewest Fryslân

Voorzitter: Peter de Jonge
Tel: 06-83674005 / 0513-651006
 
Secretaris: Hans van der Linden
Tel: 0566-689648 / 06-29247874
 
Penningmeester: Harm Nakken
Tel: 058-2673376 / 06-10967135

---------------------------------------------------------------------------------------------

Stichting Topschaatsen Fryslân (STF)

Voorzitter: Jacob Reitsma
Tel.: 06-5584850
Mail: reitsma9@ziggo.nl


Office manager (Topsport zaken: planning & organisatie)

Rianne Kuipers - Hospes (afwezig i.v.m zwangerschapverlof)
Tel: 06-33922221
Mail: rianne@gewestfryslan.nl

Annet Middeldorp-Mulder
Tel.: 
06-33922221
Mail: annet@gewestfryslan.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Sponsorstichting Gewest Fryslân

Voorzitter: Bauke Jonkman
Tel.: 06-53708988
Mail: bauke@twirre.nl

Secretaris: Jose Zijlstra
Tel.: 06-23763601
Mail: jose@twirre.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger Baancommissie Thialf
 

Voorzitter: Andre Walrecht
Tel.: 0513-640475 / 06-53936846
Mail: a.walrecht2@upcmail.nl

Secretaris: Froukje Zonderland
Tel.: 06-22639147
Mail: froukjezonderland@ziggo.nl

--------------------------------------------------------------------------------------------- 

Vertegenwoordiger Baancommissie 11stedenhal

Voorzitter: Douwe Hessel Brouwer
Tel.: 06-53423750
Mail: DHBrouwer@hotmail.com

Secretaris: Afke de Vries
Mail: secretaris@baancommissieelfstedenhal.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger T.C. Lange- en kortebaan

Voorzitter: Deze functie is vacant!

Secretaris: Carolina Hut
Mail: carolinahut@hetnet.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger T.C. Marathon
 

Voorzitter: Feike Buma
Mail: feikebuma@kpnplanet.nl

Secretaris: Douwe Boonstra
Tel: 06-48870097
Mail: dboonstr@kpnmail.nl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger T.C. Shorttrack

Voorzitter: Meindert van der Valk
Mail: mevdvalk@hotmail.com

Secretaris: Dennis Klaster
Mail: dennispatrick75@hotmail.com

Penningmeester: Helen Goudemond
Tel: 06-15864610
Mail: h.goudemond@gmail.com

---------------------------------------------------------------------------------------------    

Vertegenwoordiger T.C. Kunstrijden

Voorzitter: Geert Aikema
Tel.: 06-19003127
Mail: omahxl@gmail.com

Secretaris: deze functie is vacant!
Tel: 
Mail: gewestfryslan.kunstschaatsen@gmail.com


PenningmeesterMonika Marsnerova
Tel:
Mail: gewestfryslan.kr.penningmeester@gmail.com

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vertegenwoordiger T.C. Inline-skaten

Voorzitter: Jan Vonk
Tel.: 06-53220121
Mail: j.vonk58@ziggo.nl

Secretaris: Mark van der Grijp
Tel.: 06-15087719
Mail: mavdg@me.com

---------------------------------------------------------------------------------------------

Jeugdschaatsen: Manon van Deursen
Tel: 06-55303934
Mail: jeugdschaatsen@shorttrackthialf.nl

Technische Commissie: Niel van der Heide
Tel: 06-21542433
Mail: tb@shorttrackthialf.nl

 

-------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

Sponsoren / Partners / Suppliers